Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Dievčatá beriem na prvé rande do bazéna

16.september 2022
Dievčatá beriem na prvé rande do bazéna

Poznajú to všetky ženy a dievčatá, fintia sa na prvé rande, sú nervózne. Príprava im zaberie o hodinu dlhšie ako normálne. Pred tým než opustia byt sa stihnú minimálne trikrát prezliecť a štyrikrát vymeniť kabelku aj topánky. Ale niektorí chlapci o také divadlo vôbec nestoja.

Mnohí príslušníci mužského pohlavia nemajú záujem o namaľované krásky. Hľadajú dievča či ženu, ktorá bude krásna vo svojej prirodzenosti."Problém je, že cez vrstvu make-upu a množstvo použitých farieb ani neviete, ako to dievča vyzerá normálne," vysvetľuje Lukáš. Chce vidieť, aké dievča sa vedľa neho ráno prebudí a byť si istý, že sa jej nezľakne. Upozorňuje, že nie je tak ortodoxný a nevadí mu troška vhodne zvoleného make-upu, tiene zvýrazňujúca farbu očí a riasenka. Nič sa nemá preháňať. Na druhú stranu ženy, ktoré sa o seba nestarajú, ako by ani neboli ženami.

Mokrá hlava všetko odhalí

Veľmi prefíkane na to šiel Karol, poloprofesionálny plavec. "Som vysadený na uši, nemôžem za to. Dievčatám skrátka sledujem uši. Asi je to tým, že plávaniu sa venujem už od svojich piatich rokov a nikdy sa mi nepáčili dievčatá s veľkými ušami. Viem, že zamaskovať ide všeličo, "vysvetľuje a preto zvolil taktiku brať dievčatá na prvé rande do bazénu. V plavkách s mokrou hlavou sa nič neskryje. So smiechom spomína, ako sa mnohým roztiekla riasenka, iné ho prehovárali, aby sa išlo inam. Karol však vždy trval na svojom a neustúpil. Chcel hneď od prvej chvíle vedieť, do čoho ide. Dnes je šťastne ženatý, jeho manželka obstála zaťažkávaciu vodnú skúšku. "Dnes už moja žena, Irena, nič neriešila. Jednoducho sme si užili plávanie a všetky radovánky, ktoré aquapark ponúka. Páčila sa mi aj s mokrou hlavou a to stačilo, "spomína.

Rande_v_bazenu

Choďte na to od lesa

Kozmetické salóny dnes ponúkajú všetko možné, predlžovanie rias, nastreľovanie a predlžovanie vlasov. Páni si vlastne nemôžu byť istí, koho si priviedli domov. Na druhú stranu pochopme ženy, ktoré sa chcú cítiť lepšie a využívajú moderné technológie k svojmu vylepšeniu. Ak im to zdvihne sebavedomie, prečo nie? Existuje veľké množstvo pánov, ktorí vedia oceniť prácu a dôkladnosť, s akou mnohé dámy o svoj vzhľad dbajú. A prečo nie? Prečo nevyužiť výhody, ktoré nám dnešná doba ponúka?

Ženy by však mali byť schopné prípadné umelé prikrášľovadlá nosiť, aby nedopadli ako Monika. Tá nebola zvyknutá na umelé nechty alebo nalepené riasy, napriek tomu sa nimi ozdobila. Na rande si bohužiaľ najprv strhla necht, potom jej riasa spadla do zmrzlinového pohára. Situáciu neustála a utiekla. "Hanbila som sa a radšej zdrhla. Bolo mi asi pätnásť a šla som na svoje druhé rande v živote, "opisuje dnes už s úsmevom na perách. Monika sa poučila a pred ďalšou schôdzkou si zašla na manikúru a kozmetičkou si nechala predĺžiť riasy, aby sa vyhla podobnému faux pas a nemusela sa vzdať skrášľujúcich pomocníkov. Rande v bazéne by skvele obstála a svojho nápadníka by ľahko pobláznila. Svet však chce byť klamaný, tak mu doprajme potešenie z ilúzie.

[paf]

Zdieľajte tento článok na: