Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Čo sú aury a ako ich vidieť

4.február 2022
Čo sú aury a ako ich vidieť

Staroveké lekárske systémy verili, že každý človek má auru.

Čo je aura?

Aura je elektromagnetické energetické pole okolo vášho tela a je vyjadrené ako farebné svetlo obklopujúce vaše telo. Je to vaša duchovná energia. Každá vrstva vašej aury predstavuje iný prvok vášho fyzického, mentálneho, emocionálneho a duchovného zdravia – a je možné sa naučiť, ako vidieť aury, aby ste pochopili, kto skutočne ste.

Ako vidieť auru

Fotografia aury je elegantný spôsob, ako vidieť svoju vlastnú auru v tlači. Ale aury môžete rýchlo vidieť aj voľným okom. Existuje trik, ktorý môžete použiť.

Umiestnite partnera

Nechajte svojho partnera stáť pred bielym, prázdnym múrom. Farba steny je dôležitá, pretože musíte byť schopní jasne auru vidieť.

Umiestnite seba

Aby ste získali plný, ničím nerušený výhľad na auru, je najlepšie stáť asi sedem až osem stôp od svojho partnera. Auru musíte vidieť a zblízka by ste ju nevideli.

Zamerajte sa na tretie oko

Musíte pozerať na to, čo niekto opisuje ako "tretie oko" vášho partnera. Tretie oko sa nachádza medzi vašimi dvoma fyzickými očami a ich obočím. Musíte pozerať do tretieho oka svojho partnera po dobu aspoň tridsiatich sekúnd.

Pozrite sa na bielu stenu

Presuňte svoj pohľad z tretieho oka vášho partnera na stenu priamo mimo jeho fyzického tela. Mali by ste byť schopní vidieť konkrétnu farbu priamo mimo ich telo - to je aura tejto osoby.

Význam farieb aury

Červená - koreňová čakra (Muladhara)

Vašu koreňovú čakru možno nájsť na základni vašej chrbtice a je považovaná za základ alebo základ vášho života. Je zodpovedná za pocit bezpečia a stability. Červená aura je spojená s vášňou, sebadôverou a silou.

Oranžová - sakrálna čakra (Swadhisthana)

Sakrálna čakra je priamo pod vaším pupkom a je zodpovedná za vašu sexuálnu energiu a spojenie s ostatnými. Oranžová aura je spojená so živosťou a družnosťou.

Žltá - solar plexus čakra (Manipura)

Solar plexus je miesto nad žalúdkom a priamo pod ním, kde sa uprostred spája hrudný kôš. Čakra solar plexu je zodpovedná za sebadôveru a sebaúctu a žltá aura je spájaná so šťastím a sebadôverou.

Zelená aura - srdcová čakra (Anáhata)

Srdcová čakra je v strede vašej hrude a je spojená s láskou a súcitom. Zelená aura je spojená s mierom a liečivou energiou.

Modrá - krčná čakra (Višuddha)

Krčná čakra je v krku a zaoberá sa komunikáciou. Preto sú modré aury spojené s poctivosťou, komunikáciou a sebavyjadrením.

Poznáte význam čakier?

Indigová - čakra tretieho oka (Ajna)

Tretie oko sa nachádza v strede vášho čela a je zodpovedné za vašu intuíciu. Indigová aura je spojená so silnou intuíciou, kreativitou a jemnosťou.

Fialová - korunná čakra (Sahasrara)

Korunná čakra je na vrchole vašej hlavy a predstavuje duchovné spojenie. Fialová aura je spojená so zvedavosťou a osvietením.

Každá farba aury predstavuje svoj vlastný súbor liečivých vlastností. Napríklad pri liečení farieb môže byť čierna farba celkom prospešná napriek svojim negatívnym konotáciam. Dokáže absorbovať negatívnu energiu a vytvoriť ochrannú bariéru, ktorá chráni pred všetkými druhmi poškodenia. Vaša aura sa môže v priebehu času meniť. Aura predstavuje to, čo sa deje vo vašej mysli a tele v určitom časovom období. To znamená, že ako sa vyvíjate ako človek, je celkom možné, že sa zmení aj vaša aura. Môžete tiež vyčistiť svoju auru po tom, čo sa stretnete s niekým, kto má pocit, že je energia vypnutá, alebo keď sa cítite trochu nevyrovnaní.

Ako zistiť, či sú vaše čakry zablokované

Pokiaľ bojujete s fyzickou chorobou alebo emocionálnym nepokojom, môžete mať blok vo svojich čakrách, ktorý vám bráni v najlepšom a najzdravšom stave. Každý má vo svojom tele sedem čakrových bodov a tieto oblasti vedú duchovné energie po celom vašom fyzickom a metafyzickom bytí. Keď sa sedem bodov zablokuje, musíte sa naučiť, ako odblokovať čakry, aby ste sa opäť dostali fyzicky a emocionálne do poriadku. Rovnováha čakier je tiež dôležitou súčasťou vášho zdravia. Ak ste unavení z toho, že sa necítite dobre, otvorenie čakier môže byť práve tou revitalizáciou, ktorú potrebujete.

Ako poznáte, že sú čakry zablokované? Pri každej čakre sa môžete stretnúť s mnohými rôznymi príznakmi, ktoré vám povedia, či je zablokovaná. Pre správne fungovanie a rovnováhu je dôležité zaistiť, aby boli všetky vaše čakry otvorené. Pretože, keď sú všetky čakry zablokované, môžete zažiť emocionálnu a fyzickú bolesť alebo dokonca príznaky súvisiace s akoukoľvek čakrou, ktorá je zablokovaná. Jednoduchý spôsob, ako odblokovať svoje čakry doma, je vyskúšať rôzne jógové pozície alebo skúsiť meditáciu čakier.

Odblokujte svoje čakry

Ako odblokovať čakry

Koreňová čakra

Ako zistiť, či je čakra zablokovaná

Všeobecne môžete zistiť, či je vaša koreňová čakra zablokovaná, ak sa cítite uviaznutí v živote, v strese, neuzemnení, nepokojní, nepružní a pomalí. Strach alebo potlačovaný hnev môže zablokovať vašu chi (energiu životnej sily) v nohách a v celom tele a obmedziť pohyb a odstrániť toxíny z vášho tela. Strach neustále beží vo vašej mysli. Možno slučkový program, ktorý ste zdedili od svojich rodičov.

Ako odblokovať koreňovú čakru

Najlepší spôsob, ako odblokovať koreňovú čakru, je oslobodiť sa od strachu a byť prítomný. Akonáhle si uvedomíte, že sa dostanete do nejakého obávaného scenára budúcnosti, vráťte sa späť do tohto okamihu. Ako si viac uvedomujete, kde je vaša hlava, môžete vidieť viac možností, ako byť v kľude. Myšlienky a emócie pomáhajú utvárať vašu budúcnosť, tak prečo sa zameriavať na to, čo nechcete, aby sa stalo? Hnev je toxín, ktorý telo nemôže odstrániť bez vašej spolupráce. Pokiaľ prehnane reagujete na situácie a ľudí, môžete v sebe držať dlhodobý hnev. Urobte si čas pozrieť sa na seba.

Sakrálna čakra

Ako zistiť, či je čakra zablokovaná

Pokiaľ je táto čakra zablokovaná, môžete mať bolesti reprodukčných orgánov, endometriózu, neplodnosť a sexuálne poruchy. Vaša sakrálna čakra môže byť tiež zablokovaná, pokiaľ sa zo seba necítite dobre, alebo ak ste často emocionálne zahltení, nemáte žiadnu predstavivosť alebo kreativitu a cítite sa mimo. Vina a stud blokujú tok energie tejto čakry, ktorá poháňa vašu kreativitu a zmyselnosť. Napriek tomu ste možno boli vedení k presvedčeniu, že vaša sexuálna povaha alebo zmyselnosť je zlá. Možno vám dokonca povedali, že ste „tam dole“ špinaví.

Ako odblokovať koreňovú čakru

Najlepší spôsob, ako odblokovať túto čakru, je bezpodmienečne objať a milovať svoje telo. Staňte sa deťmi. Spomeňte si na batoľa, ktoré s úžasom a radosťou objavuje svet a svoje telo. Pozrite sa, ako vaša energia nie je v súlade s týmto sebavyjadrením a skúmaním.

Vyznáte sa v čakrách?

Uvoľnite vinu a stud. Pretože, keď sú prítomné v dospelosti, iba sabotujú vašu pohodu a radosť. Čo ak je vina spojená s niečím, čo ste urobili a čo považujete za neodpustiteľné? Pokiaľ chcete uzdraviť svoje telo, musíte vyliečiť tento súd. Pozrite sa na toto mladšie ja a uvedomte si, že v súčasnosti máte viac informácií. Majte súcit. Požiadajte túto mladšiu verziu seba samého, aby vám odpustila a odpustite im tiež. Posuňme sa vpred s vedomím, že chyby nás formujú, ale nemusia nás definovať, pokiaľ to nie je to, čo vyjadrujeme.

Čakra Solar Plexus

Ako zistiť, či je čakra zablokovaná

K zablokovanej čakre solar plexu dochádza, pokiaľ sa cítite bezmocní, máte nízke sebavedomie, nie ste schopní sa zaviazať a nasledovať svoje ciele a nie ste oddaní svojim vzťahom. Mnoho ľudí so žalúdočnými problémami sa cíti bezmocní, napriek tomu sú mocnými spolutvorcami svojho života. Len si musíte byť viac vedomí toho, čo tvoríte. Vzťah medzi pocitom bezmocnosti a žalúdočnými nevoľnosťami je zrejmý.

Ako odblokovať koreňovú čakru

Ak chcete otvoriť zablokovanú čakru solar plexu, musíte sa uzdraviť tým, že sa naplníte rastúcim vedomím, že ste mocní a napriek tomu ste možno vytvorili to, čo ste nechceli. Môže byť potrebná pomoc pri čistení emócií a energie. Pokiaľ vidíte, že ste silu odovzdali druhému, môžete sa posunúť vpred tým, že sa zbavíte všetkej viny a vizualizujete si energiu, ktorú ste tomu druhému odovzdali, ako sa vracia do vášho solar plexu prostredníctvom bezpodmienečnej lásky a odpustenia.

Srdcová čakra

Ako zistiť, či je čakra zablokovaná

Srdcová čakra môže byť zablokovaná, ak máte strach zo záväzku, prechovávate zášť, chýba vám súcit a nie ste schopní sa spojiť s ostatnými. Môžete mať blok srdcovej čakry kvôli traume z dlhodobého presvedčenia, že nie ste hodní lásky.

Ako odblokovať koreňovú čakru

Ak chcete odblokovať túto čakru, musíte sa zamerať na pochopenie, že ste viac ako telo, ktoré máte. Otvorte sa svojmu vnútornému ja a buďte otvorení viac vášniam a potešením v živote. Vstúpte viac do toho, kým ste. Rešpektujte prechod a žite naplno! Použite svoje srdce, tepny a žily ako cestu lásky na uzdravenie vášho tela. Láska beží k vám a cez vás, pokiaľ to dovolíte. Buďte otvorení láske k sebe.

Tieto znalosti vám môžu pomôcť dostať sa do silnejšieho stavu a dostať vaše zdravie a radosť späť na správnu cestu. Môžete na sebe zmeniť čokoľvek tým, že urobíte iné rozhodnutia.

Keď nebudete mať dostatok energie, nemôžete sa zoznamovať. Podporte svoje telo a potom sa zaregistrujte na online zoznamke, na ktorej sa potom bez problémov môžete zoznamovať a možno narazíte aj na vášho budúceho partnera alebo partnerku.

[ivi]

Zdieľajte tento článok na: