Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Čínsky horoskop - Byvol

24.júl 2015
Čínsky horoskop - Byvol

Čínsky horoskop je najstarší na svete. Prvé zmienky o tomto kalendári sú staré už päť tisíc rokov. Ak ste sa narodili v rokoch 1901, 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, potom je vaším čínskym znamením "Byvol", čínsky "NIU". Máte silný charakter.

Prehľad živlov podľa presnejšieho dátumu narodenia

19.2.1901 - 7.2.1902 (kov)

6.2.1913 - 25.1.1914 (voda)

24.1.1925 - 12.2.1926 (drevo)

11.2.1937 - 30.1.1938 (oheň)

29.1.1949 - 16.2.1950 (krajina)

15.2.1961 - 4.2.1962 (kov)

3.2.1973 - 22.1.1974 (voda)

20.2.1985 - 8.2.1986 (drevo)

7.2.1997 - 27.1.1998 (oheň)

26.1.2009 - 13.2.2010 (krajina)

Charakteristika byvola

Byvol má veľmi neotesaný zovňajšok, ale skrýva inteligenciu a originálne myšlienky. Toto znamenie je mlčanlivé, pokojné a trpezlivé. Darí sa mu, vďaka jeho daru, vzbudzovať v ľuďoch dôveru. Väčšina byvolov miluje prácu, samotu a patria k rozvážnym typom ľudí. Napriek ich pokojnému správaniu sú cholerici. Keď už použijú zlosť, stojí to za to. Toto znamenie nemá zmysel provokovať, pretože hrozí, že by sa mohlo stať agresívnym až nebezpečným. Bývajú väčšinou zamĺknutý, ale keď si to situácia žiada, dokážu sa rozhovoriť. Majú radšej staré veci, než novoty. Ich usilovnosť a schopnosti ich nie vždy dovedú do zdarného a víťazného konca. Predstavitelia tohto znamenia by nemali voliť zamestnania vo verejnej správe. Cestovanie im nesvedčí, majú radšej pohodlie domova. Ženy v tomto znamení sú neprekonateľné gazdinky a dokážu výborne riadiť rodinné situácie. Byvol nie je vždy dokonale pochopený svojimi spolupracovníkmi a ostatnými. Tento hlaváč aj napriek tomu dokáže milovať svoju ženu a je pyšný na svoje deti, ktoré mu doma pobehujú. Nie sú a nikdy z nich nebudú romantici. Môžu byť obetaví, nežní, zmyselní. Očakávajú slepú poslušnosť a počúvanie ich autoritatívneho správania aj napriek ich prísnosti. Flirt je pre nich iba len láskyplný žartík.

Silné stránky tohto znamenia

Byvola spoznáte podľa neuveriteľnej citlivosti, vernosti a spoľahlivosti. Je zodpovedný, pracovitý a odolný voči zložitým a vypätým stresovým situáciám. Má silný charakter, ktorému nechýba vysoké a zdravé sebavedomie a ani hrdé vystupovanie.

Slabé stránky tohto znamenia

Byvol je netolerantný, pokiaľ s nejakým názorom nesúhlasí. Je konzervatívny, sebaľútostivý a utápa sa vo svojich problémoch.

Čo urobí Byvola šťastného

Jeho slovo je jednoducho ako zákon! Byvol je najšťastnejší vo svojom zabehnutom domácom prostredí. Vyžaduje plnenie svojich príkazov do posledného písmena. A hoci svoju rodinu dokáže bezhranične milovať a je na ňu hrdý, má na ňu aj veľké až prehnané nároky.

byvol

Byvol pod vplyvom živlov

Byvol v dreve
Byvol pod vplyvom dreva je viac chladnokrvný a uzavretý, sú to jeho základné znaky. V tomto vplyvu sú byvoly veľmi odvážni. Keď obhajujú svoje záujmy, robia to s vervou a rázne. Nenávidí intrigy, ohováranie a nečestné konanie.

Byvol v ohni
Ohnivý byvol je dobrosrdečný, mierumilovný, láskavý. Pri konfliktoch a konfrontácii sa vždy stiahne do ústrania. Býva úspešný v práci, pracuje na sebe a dokáže sa poriadne zdokonaliť sa vo svojom odbore.

Byvol v krajine
Živel zeme vnáša do znamenia byvola vyvinutejšiu intuíciu a šiesty zmysel. Takýto Byvol býva maznavejší a prítulnejší, než u spojenia s ostatnými živlami. Krajina znásobí jeho inteligenciu a schopnosť premýšľať o všetkom do najmenších detailov a podrobností.

Byvol v kovu
Tieto byvoly sú veľmi elegantné a majú vznešené rokovanie aj vystupovanie. Majú úroveň, bývajú okolím obdivovaní a ctení. Byvoly v tomto živle by sa mali mať na pozore pred svojim unáhleným konaním a prípadnými vášňami.

Byvol vo vode
Takýto Byvol má vrodený rešpekt a výrazný vzhľad. Práve svojím vzhľadom dokáže dosiahnuť vedúce pozície skôr, než ostatní byvolovia. Tieto byvoly sú mocné a veľmi hrdé.

Ako sa hodí byvol k ostatným znameniam

Potkan a Byvol - Znamenite sa k Byvolovi hodí potkan. Táto dvojica môže zažiť šťastné manželstvo, ale tiež veľké úspechy v obchodnom partnerstve.

Byvol a Byvol - Partneri narodení pod vládou Byvola môžu mať síce spoločné záujmy, ale nikdy si naozaj neporozumia. Sú spolu len vtedy, ak je to nutné.

Tiger a Byvol - Nikdy nenájdu spoločnú reč. Jeden pre druhého nemá pochopenie. Život tejto dvojice býva sprevádzaný stretmi dvoch tvrdohlavých osobností, ktoré si nikdy neuveria. Konflikt môže prerásť v otvorené nepriateľstvo.

Zajac a Byvol - Byvol so Zajacom tvorí solídnu a harmonickú dvojicu. Môžu sa milovať a môžu byť aj dobrými kolegami. Dokážu si vyjsť v ústrety.

Drak a Byvol - Hoci obe znamenia radi vládnu, väčšinou sa medzi sebou veľmi nehádajú. Skôr než pre manželstvo sa však hodia pre pracovné veci.

Had a Byvol - S Hadom vychádza Byvol mimoriadne dobre. Pociťujú vzájomné sympatie a vytvárajú mimoriadne aktívne a trvalé partnerstvá.

Kôň a Byvol - Ak pozorujete ľudí pod vládou Koňa a Byvola, máte pocit, ako by každý pochádzal z inej planéty. Stojí medzi nimi pomyselná stenu, ktorá im bráni v komunikácii. Môžu si byť sympatickí, ale nikdy si nemôžu rozumieť.

Koza a Byvol - Pri najlepšej vôli sú schopní udržiavať len chladný vzťah. Môžu sa tolerovať, ale je otázka, ako dlho to vydrží. Jeden o druhého nemá záujem.

Opice a Byvol - Nemusia sa síce obávať priamych stretov, ale ich vzťah je plný vzájomných výhrad. Nie sú schopní nájsť spoločný základ na rokovania.

Kohút a Byvol - Vynikajúci tip pre spoločný život. Láska a porozumenie príde ako mávnutím čarovného prútika .

Pes a Byvol - Nemajú spolu veľa spoločného a ich vzájomné vzťahy nebývajú dobré. Často patria k nezmieriteľným nepriateľom.

Prasa a Byvol - Nehádajú sa, ale tiež sa nedokážu naozaj milovať. Vzťah medzi Byvolom a Prasaťom nemáva väčšinou dlhé trvanie.

Osobnosti, ktoré sa narodili v znamení Byvola

Princess Diana, Gerard Ford, Walt Disney, Waren Beatty, Bill Cosby, Madeleine Albright, Margaret Thatcher, Bruce Springsteen, Vincent Van Gogh, Jon Bon Jovi, Charlie Chaplin, Aristoteles, Robert Kennedy, Dustin Hoffman, Richard Burton, Kate Moss, Meg Ryan, George Clooney, Sammy Davis Jr., Anthony Hopkins, Saddam Hussein, Heather Locklear, Eddie Murphy, Meryl Streep, Sigorney Weaver, Jim Carrey, Paul Newman, Napoleon, Jack Nicholson

zdroj : http://cinsky-horoskop.najdise.cz/buvol

[ Kač ]

Zdieľajte tento článok na: