Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Cestovanie = zoznamovanie

1.jún 2022
Cestovanie = zoznamovanie

Objavovanie tajov našej vlasti, Európy a iných kontinentov patrí k letnému programu snáď všetkých z nás. Nezáleží na veku, pohlaví, farbe pleti, skrátka stačí zbaliť batoh a vyraziť kamkoľvek. Koniec koncov existuje snáď väčšia šanca stretnúť lásku inde ako na cestách?

Cestovanie je to isté ako zoznamovanie. Idete do neznáma, kde sa stále zoznamujete: s ľuďmi, kultúrou, prostredím, tradíciami, pamiatkami a nespočetným množstvom ďalších podnetov.

Letné romániky, manželstvo, vášnivé vzplanutia sa väčšinou spájajú prvotne s cestovným dobrodružstvom. Zamilované Slovenky do temperamentných "južanov", omámení muži francúzskymi kráskami, nič z toho by nemohlo nikdy byť skutočnosťou, keby sme sedeli doma pri počítači a prehľadávali profily, ktoré sme videli viac ako stokrát a ničím nás už neprekvapia. Hoci sa to môže zdať kontraproduktívne pre náš portál, apelujem na vás, aby ste si zbalili saky paky a išli von, preč, kamkoľvek! Hlavne neseďte doma. Užívajte, ochutnávajte, zoznamujte sa s novými vecami, tradíciami, kultúrami, ľuďmi a trebárs aj oplakajte zlomené srdce. Nič nie je totiž lepšie ako čistý prežitok plný emócií, vôní a chutí. Letný čas k tomu priamo nabáda.

Zahoďte obavy a výhovorky

Nemáte peniaze, bojíte sa ísť sami, neviete kam a tak ďalej? Pripadajú vám tieto obavy racionálne? Ak neovplývate bohatstvom, vyrazte niekam v našej vlasti. Veď Slovenská republika je klenotom pamiatok a mnohých prírodných krás. Pokiaľ holdujete vínu, môžete ísť do pivničky na juh. Niet pochýb, že tu určite stretnete niekoho, s kým sa zasmejete. Nájdete nových priateľov, alebo narazíte na svojho životného partnera. Ak aj peniaze za lístok sú pre vás veľkým výdavkom, sadnite na bicykel a choďte omrknúť zmeny vo vašom okolí. Veď cestovať možno rôznymi spôsobmi.

cestovanie

Nikto nemá čas ísť s vami? Skvele! Nič lepšie sa vám nemohlo stať. Vaši blízki vám priamo uľahčili cestu na zoznámenie s novými ľuďmi na vašom putovaní. Ak s niekým idete na výlet a chcete si užiť spoločné chvíle, tak stretávanie nových ľudí nepatrí medzi priority. Avšak pokiaľ cestujete sami, ste nútení viac komunikovať s neznámymi ľuďmi. Zvyšuje sa pravdepodobnosť, že sa dáte s niekym do reči, alebo dokonca zladíte vaše plány s náhodným sympatickým cestujúcim. Nebojte sa nadväzovať kontakty s miestnymi. Možno, že vás prevedú okolím a dajú vám výborné tipy na ďalšie výlety.

Vašou ďalšou šancou, ako stretnúť partnera je aj organizovaný zájazd od cestovnej agentúry. Nepamätáte si snáď na Účastníkov zájazdu? Myslíte si, že je celý film len fikciou? Spoločné radosti a zážitky zo zahraničia sa môžu stať vašou štartovacou čiarou pre spoločný život v Slovenskej republike. Môžete si dokonca vyhľadať špeciálne akcie pre singles, kde budete mať istotu, že nevleziete nikomu do kapusty.

Začať si vzťah s cudzincom?

Chcete, aby sa z náhleho vášnivého vzplanutia stal pevný partnerský zväzok? Záležať bude vždy len na vás dvoch, ako sa rozhodnete. Rozhodne to nie je tak jednoduché a romantické, ako sa môže na prvý pohľad zdať. V tomto prípade viac ako inokedy, ide o nájdenie kompromisov a otvorenú komunikáciu. Každý pochádzate z inej krajiny, máte inú výchovu, myslenie a predstavy o živote. Ak nezvládate nájsť spoločné riešenie už teraz a ani jeden z vás nie ste schopný kompromisu na samotnom začiatku, vráťte sa s kľudným srdcom domov.

[paf]

 

Zdieľajte tento článok na: