Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Ako sa pripraviť na rande a kam vyraziť?

9.február 2017
Ako sa pripraviť na rande a kam vyraziť?

Vonku je predsa len stále zima. Kam teda vyraziť na schôdzku? A ako sa na ňu pripraviť?

Ako prežiť báječné rande v zime? Do jari ešte pár dní zostáva, vonku je stále zima a Valentín sa blíži. Môžete zvoliť také tie klasické miesta, kde sa môžete stretnúť nielen po prvýkrát alebo môžete skúsiť byť nevšedne originálny a zabodovať.

Klasické miesta

Večera

Aj taká klasika, ako je večera, ktorú môžete zorganizovať niekoľkokrát za rok, vám dokáže zvýšiť tepovú frekvenciu. V reštaurácii vám rozhodne nebude taká zima ako vonku a za svetla sviečok si môžete užiť spoločný a romantický večer.

Kaviareň alebo cukráreň

Nemusíte hneď vyrážať na jedlo, keď máte napríklad len hodinku času, na rýchlu schôdzku, tak môžete zájsť len na kávu, čaj alebo nejaký zákusok.

Sledovanie filmu

Či už v kine alebo doma, je to tiež taký ten nie celkom originálny spôsob na rande. Nehľadiac na to, že ak sa jedná o prvú schôdzku, tak v kine si práve veľmi nepokecáte a nezistíte o sebe nič, okrem vášho vkusu na filmy a názoru na dej a hlavnú zápletku.

Divadlo

Niekto dáva prednosť divadlu pred kinom, zážitok to môže byť skvelý, ale platí to isté ako v kine, veľmi si tu spolu nepokecáte a teda to o sebe ani veľmi nezistíte. Je to skvelé miesto na druhé rande, ale rozhodne nie na to prvé.

Originálnejšie miesta a spôsoby na schôdzku

Ak sa chcete vyhnúť osvedčenej klasike a chcete zažiariť svojou originalitou, tak môže vyskúšať niektoré z nasledujúcich typov:

Niekde vonku

Rande na horách

Lyžujete obaja alebo jazdíte na snowboarde? Naložte teda lyže a hurá na hory. Strávite príjemný deň a spoznáte sa aj po inej stránke.

Vyrazte po pamiatkách

Odhoďte svoju lenivosť a zorganizujte si výlet po pamiatkách. Budete sa môcť prechádzať a v tú pravú chvíľu sa tiež nenápadne chytiť za ruky.

Korčuľovanie

Na množstve zimných štadiónov vám korčule za menší poplatok požičajú. Ak teda žiadne nevlastníte, nemusíte hneď vyrážať do športových obchodov, aby ste si ich zakúpili, ale za pár peňazí si môžete užiť spoločné športové popoludnie.

Obyčajná prechádzka

Obyčajná prechádzka je skvelá na jednu z prvých stretnutí. Môžete ju spojiť s teplým čajom alebo kávou v nejakom príjemnom podniku.

Prvé zaujímavé rande

Niekde vo vnútri a v teple

Posilňovňa

Milujete obaja šport, respektíve fitness? Dohodnite si schôdzku tu.

Morský svet a akvária

Akvárium môže byť veľmi romantické miesto. Môžete sa tu držať za ruky a vychutnať si sledovanie morského života a sveta dohromady.

Letecký simulátor

Zaleťte si spolu na dovolenku, staňte sa na chvíľu pilotmi a skúste si spoločnú dohodu a koordináciu na leteckom simulátore.

Kurz varenia

Ste milovníkmi jedla a návšteva reštaurácie vám príde veľmi fádna? Nájdite si kurz varenia a skúste si nové recepty pod dohľadom skúseného kuchára. Čo si uvaríte, to si tiež zjete.

Výstava

Či už je to výstava obrazov, diamantov, ľudského tela, áut alebo akákoľvek úplne iná, dozviete sa tu niečo zaujímavé a navyše zistíte, či máte rovnaký vkus na určité umenia.

Bazén

Sem asi budú mať muži problém slečnu alebo pani len tak vytiahnuť, ale namiesto klasického bazénu s množstvom návštevníkov, môžete objednať napríklad súkromnú vírivku. Väčšinou majú ženy problém so svojou postavou pred množstvom ľudí, súkromné ​​zariadenia im zase tak nevadia.

Horolezectvo

Chceli ste to vyskúšať a on alebo ona sa vášmu nápadu nebráni? Tak môžete na program svojho rande zaradiť aj túto športovú aktivitu.

A ako sa teda pripraviť?

Vizáž a oblečenie

Určite je vhodné, aby ste to nepreháňali so svojou vizážou. Ženy s make-upom aj výškou opätkov a muži s nadmierou dezodorantov a značkových kúskov zo svojho šatníka. Zároveň je dobré popremýšľať aj o vhodnosti svojho oblečenia. Vonku je ešte stále zima, takže nemá zmysel vyťahovať ten drahý jarný kabát alebo bundu, aby ste potom neľutovali a nemrzli, keď budete tráviť schôdzku vonku. To isté platí aj o krátkych sukniach. Ak nie ste vopred dohodnutí, kam vyrazíte, vyberte neutrálne a pohodlné oblečenie.

Témy ku konverzácii

Zamyslite sa tiež nad tým, aké témy môžete zvoliť k plynulej konverzácii. Neznamená to, aby ste si doma spisovali zoznam vhodných viet a tém, ale určite sú nejaké skutočnosti a názory, ktoré vás u toho druhého človeka zaujímajú. Rozhodne sa nehodí, aby ste hneď riešili svoje celoživotné krivdy a trápenia.

Prekvapte

Ak ste muž, tak verte, že ženy rady dostávajú nejaké pozornosti a nemusia to hneď byť drahé a obrovské dary, stačí maličkosť, aby videli, že ste sa na schôdzku s ňou tešili. Ak zvolíte jeden kvet alebo nejakú malú čokoládu, teraz v zime by vám kvet rovnako asi veľmi dlho nevydržal, ak by ste sa túlali vonku, tak jej určite urobíte radosť a bude sa na ďalšiu schôdzku s vami zase tešiť.

Skreslené predstavy

A čo určite nerobte, ak idete na prvú schôdzku, nerobte si žiadne veľké nádeje, plány a predstavy. Snažte sa nebyť nervózny a vsugerovať si, že idete len na obyčajnú kávu s kamarátom alebo kamarátkou. Ak to na prvýkrát nevýjde, nezúfajte, výjde to nabudúce. A pocit trápnosti zažeňte myšlienkou na to, že už sa vlastne ani nikdy nemusíte vidieť.

A to hlavné...

Buďte sami sebou, to je asi to najdôležitejšie a najpodstatnejšie na celej vašej schôdzke. Nemá zmysel sa pretvarovať a hrať sa na niečo, čím v skutočnosti nie ste a ani nebudete. Jedine tak máte možnosť stretnúť toho pravého partnera alebo partnerku na celý zvyšok života. Verte, že vo vašom okolí, je veľa atraktívnych miest, kde môže prežiť skvelú schôdzku aj prvé rande a zima vám nebude. Nechajte si dostatok času na prípravu a zorganizovanie, a keby sa vám predsa len nepodarilo zorganizovať nič neobvyklé a originálne, verte, že aj dobre premyslená klasika, ktorú obohatíte o nejaký nevšedný zážitok, napríklad o jeden kvet ruže alebo malý darček pre muža, nemôže sklamať . A ak nemáte, s kým by ste na schôdzku vyrazili alebo pre koho schôdzku zorganizovali, zoznámte sa.

[Kač]

Zdieľajte tento článok na: