Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Zamilujte si novinky v správach na Spoznajmesa.sk

17.október 2018
Zamilujte si novinky v správach na Spoznajmesa.sk

Náš tím pre vás nachystal pár noviniek, ktoré sa týkajú písania správ na našej internetovej zoznamke. Neváhajte a prečítajte si, čo sme vylepšili a aké sú teraz vaše možnosti. Budete nadšení!

Pretože vám chceme ponúknuť to najlepšie, musíme ísť naproti pokroku. Pre online zoznamovania je písanie správ základným kameňom, ktorý by mal užívateľovi ponúkať čo najpohodlnejšie konverzáciu, prípadne aj ďalšie funkcie, ktoré ju oživia. Urobíme pre to maximum a tie najväčšie novinky si môžete vychutnať už teraz. Čo nové vás v konverzáciách čaká?

Emotikony čiže smajlíci

Smajlíci sú neodmysliteľnou súčasťou dnešnej doby. Mnoho ľudí si bez nich nevie predstaviť svoj život, pretože dopĺňajú zmysel vety, ale aj tón, ktorým ho hovoria, a pocity, ktoré v nich vyvolávajú. Ste tiež jedným z týchto ľudí? Potom pre vás máme dobrú správu! Vo svojej konverzácii na našej online zoznamke môžete použiť emotikon toľko, koľko len budete chcieť a vyberať si môžete zo širokej škály, ktorá zahŕňa kategórie: Ľudia a pocity, Zvieratá a príroda, Jedlo a nápoje, Aktivity, Cestovanie a miesta, Predmety, Symboly, Vlajky.

Nájdete ich v pravom hornom rohu, stačí na ne kliknúť a môžete vyberať. Pre rýchle spustenie stlačte na klávesnici klávesu TAB, ktorú nájdete nad caps lock. Po opätovnom stlačení TABu sa tabuľka so smajlíkmi vypne.

Tu kliknite na zobrazenie emotikon

Vyberte si emotikony

Posielanie fotografií

Posielanie fotografií je veľkou novinkou, ktorú iste oceníte, najmä ak vás druhý zaujme a budete chcieť vidieť viac jeho fotografií. Rovnako tak vy sa môžete nejakou pochváliť. A ako na to? Kliknite na ikonku fotoaparátu, ktorú nájdete pod ikonkou smajla. Potom si z harddisku svojho počítača vyberte fotografiu, ktorú budete chcieť užívateľovi poslať. Kliknite na "Otvoriť" a to je všetko! V tú chvíľu bude už vaše fotografia zaslaná. Dávajte ale pozor, čo posielate. Rozhodne sa vyvarujte skenovaniu svojich dokladov, platobných kariet atď.

Tu kliknite pre výber fotografie z vášho PC

GIFy

Ak vám nestačia na vyjadrenie vašej emócie smajlíky a radšej by ste použili niečo, "čo sa hýbe", kliknite na v poradí tretiu ikonku, ktorá sa nachádza v pravom dolnom rohu. Nájdete na nej napísané GIF. Objaví sa vám tabuľka, v ktorej si môžete nájsť GIF na emóciu, ktorú chcete vyjadriť. V úvode sa vám zobrazia náhodné zamilované GIFy, vy si ale môžete vybrať aj iné, a to tak, že si ich vyhľadáte vo vyhľadávači, ktorý nájdete v hornej časti. Pozor: slová, ktoré do vyhľadávača zadáte, musia byť v anglickom jazyku. Potom už vám nič nebráni vybrať si akýkoľvek GIF z nekonečnej ponuky a poslať ho užívateľovi.

Tu kliknite na zobrazenie Gifov

Zadajte do vyhľadávača príslušné slovo

Využite tieto zmeny vo svoj prospech pri zoznamovaní s užívateľmi a možno aj so svojím budúcim partnerom. Želáme vám veľa úspechov!

Tím Spoznajmesa.sk

Zdieľajte tento článok na: