Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Nenechajte si ujsť našu novú aplikáciu iDating!

30.január 2019
Nenechajte si ujsť našu novú aplikáciu iDating!

Prinášame dobré správy pre tých, ktorí trávia viac času na svojom mobilnom telefóne než na počítači. Dnes vám predstavíme našu novú mobilnú aplikáciu iDating, ktorú si môžete ihneď stiahnúť do svojho telefónu!

V dnešnej dobe veľa ľudí trávi viac času na mobile ako na počítači a dôvody sú prosté - WiFi siete nájdete na každom rohu, skoro každý má už nejaký dátový balíček pre tie prípady, kde sa poblíž WiFi vyskytovať nebude. Aj vám preto chceme ponúknuť pohodlnejšiu možnosť zoznamovania sa - mobilnú aplikáciu iDating, ktorej stiahnutie je zadarmo. Je samozrejme na vás, ako sa rozhodnete. Buď môžete využívať iba túto aplikáciu, iba klasickú internetovú (počítačovú) verziu alebo oboje, podľa toho, ako vám to bude najviac vyhovovať. A teraz už k tomu, ako to urobiť, aby ste si ju mohli bez problémov nainštalovať a začať používať.

Inštalácia

V prvom rade je nutné sa zmieniť, že aplikácia sa zatiaľ dá stiahnuť iba na mobilné zariadenie so systémom Android (iba verzia 4.4 a vyššia). Ak máte iný systém, nezúfajte! Čoskoro bude aplikácia k stiahnutiu aj na ten váš.

Nájdite v telefóne aplikáciu Obchod Play (Google Play) a otvorte ju. Do hornej časti vyhľadávania si napíšte "idating". Ak sa vám naša aplikácia nezobrazí (spoznáte ju na prvý pohľad podľa nášho loga), pripíšte ešte slovné spojenie "butterfly destiny", čo je názov spoločnosti, a uvidíte ju hneď ako prvú. Kliknite na ňu a potom na INŠTALOVAŤ. Zaberá iba 9,4 MB, takže sa nemusíte báť, že by vám zabrala v telefóne veľa miesta. Stiahnutie je zdarma. V Obchode Play sa rovno môžete pozrieť na náhľady, ako aplikácia bude na vašom telefóne vyzerať. Sťahovanie bude trvať iba chvíľočku (záleží to na vašom internetovom pripojení) a rovnako tak inštalácia.

Inštalácia aplikácie iDating

Prvé kroky v aplikácií

Po inštalácií kliknete na OTVORIŤ, prípadne si nájdete ikonku na ploche svojho telefónu. Pri prvom spustení bude od vás aplikácia chcieť nastaviť krajinu, v ktorej sa nachádzate (máte na výber Slovenskú republiku, Česko a Poľsko). Potom klinete na Pokračovať. Objaví sa vám úvodná stránka aplikácie, ktorá vám ponúkne možnosti: Prihlásiť sa, Prihlásenie cez Facebook a Vytvoriť nový účet. Ak už na našej zoznamke účet máte, stačí kliknuť na prihlásiť sa a zadať svoje prihlasovacie údaje. Prihlásiť sa môžete ale aj cez Facebook, pokiaľ na túto možnosť kliknete, objaví sa vám prihlásenie do Facebooku, kde vyplníte svoje prihlasovacie údaje k vášmu facebookovému účtu. Všetko je tak omnoho jednoduchšie a úplne bezpečné, keďže svoje údaje vyplňujete iba na oficiálnej stránke Facebooku. Ak u nás na stránke žiaden účet nemáte, tak si ho môžte kliknutím na poslednú možnosť vytvoriť.

Otvorenie aplikácie iDatingÚvodná stránkaPrihlásenie a registrácia

Vytvorte si nový účet

Po kliknutí na Vytvoriť nový účet si môžete zadať svoje základné informácie o sebe, ako sú emailová adresa, prezývka a heslo k vášmu novému účtu, dátum narodenia, pohlavie, kraj, mesto. Nakoniec musíte odsuhlásiť obchodné podmienky. V aplikácií sa vám zobrazia Informácie o spracovaní obchodných údajov. Potom vám príde email na vámi zvolenú emailovú adresu, kde musíte kliknúť na odkaz, aby ste overili. že ste účet naozaj vytvorili, a aktivovali ho. Potom sa na svoj účet v aplikácií (alebo aj na webe) môžete prihlásiť.

Registrácia nového profilu

Hlavná stránka

Po prihlásení sa objaví hlavná stránka, na ktorej nájdete rôzne možnosti. Červenou sú označené ikonky, na ktoré môžete kliknúť a ktoré budeme podrobnejšie rozoberať ďalej.

Hlavná stránka

Upozornenie a účet

Úplne hore vpravo nájdete dve dôležité ikonky. Zvonček predstavuje upozornenie, vďaka ktorému budete vždy vedieť, čo sa práve deje.

Ikonka účtu ponúka niekoľko možností. Hneď vďaka prvej si môžte upraviť svoj profil. Možno upraviť profilovú fotografiu, prezývku, napísať niečo o sebe vlastnými slovami a vyplniť si mnoho ďalších údajov o sebe, ktoré budú prípadnému záujemcovi veľmi nápomocné (stav, vlasy, oči, váha, výška, záujmy, atď.). Tak isto v týchto úpravách máte možnosť rozkliknúť koliesko s tromi bodkami, v ktorom môžete naraziť na váš dotazník, zobraziť svoj profil, zmeniť si fotku, ale predovšetkým si overiť profil. To môžete urobiť tak, že nahrajete fotografiu s aktuálnym dátumom alebo prezývkou, alebo zadáte odkaz na svoj facebookový profil. Ďalej sa z ikonky účtu môžete dostať k dotazníku, o ktorom si niečo povieme ďalej, k nastaveniu účtu (nové heslo, nastavenia upozornení a oznámení), možno napísať dotaz na podporu a odhlásiť sa.

Fotozoznamka

Vľavo hore nájdete fotozoznamku. Vďaka tejto funkcií môžete hodnotiť uživateľov podľa toho, ako sa im páči ich profilová fotografia. Musíte mať ale sami vloženú profilovú fotografiu, pokiaľ nemáte, kliknite na "Vložte svoju profilovú fotku tu" a potom na "Vložiť fotku". Potom si nastavíte do filtra, akého partnera hľadáte (vek od, do a kraj) a tak môžete hodnotiť. Vľavo sa vám zobrazí palec dole, vpravo palec hore, popr. môžete fotku posunúť doprava (páči sa mi) alebo doľava (nepáči sa mi). Uprostred máte ďalšie možnosti ako napísať uživateľovi správu, zobraziť si jeho profil, štatistiku a upravenia parametrov.

Pod filtrom sú zobrazené štatistiky, v ktorých nájdete, s koľkými ľuďmi ste si vzájomne sadli, koľkým ľuďom sa páčite a koľkým ľuďom ste dali, že sa vám páčia alebo nepáčia. Nemusíte sa báť - nikdy s nikomu nezobrazí, že ste mu dali palec dole. Štatistiky môžete kedykoľvek aktualizovať alebo si ukázať detaily. Náhľad fotozoznamky nájdete v prvom obrázku nižšie.

Dotazník

Vpravo hore nájdete dotazníky. Najprv si musíte sami vyplniť svoj dotazník, aby ste tak mohli nájsť zhodu s ďalšími uživateľmi. Všetky otázky súiba orientačné a presné odpovede sa nikomu nezobrazia. Odpovedáte na otázky ako je napríklad vaše vzdelanie, váš mesačný príjem, pracovný status a zamestnanie, jazykové zručnosti, kde žijete alebo koľko máte deti. V ďalších otázkach dotazníka sa ale zamerate skôr na to, aké sú vaše záujmy, akého by ste radi našli partnera a ako vidíte svoju budúcnosť. Až ho celý vyplníte, vygeneruje sa vám 100 partnerov, s ktorými by ste si podľa týchto vámi zadaných informácií mali najviac rozumieť - tomu hovoríme harmónia. Ako dotazník vyzerá, môžete vidieť na druhom a treťom obrázku.

FotozoznamkaVyplňovanie dotazníkaUkončenie dotazníka

Nové profily

Zobrazujú sa 3 nové vytvorené profily opačného pohlavia. Ďalšie profily nájdete podtlačítkom "Viac profilov". Potom si môžete vďaka tlačítka filter vpravo dole nájsť iba profily, ktoré budú vyhovovať vašim kritériám. Vpravo hore môžte ešte hľadať aj iba také profily, ktoré sú práve online.

Navštevníci profilu

Zobrazia sa uživatelia, ktorí navštívili váš profil.

Lifestyle magazín

Každý deň vychádza v našom lifestyle magazíne jeden článok do jedného z nasledujúcich kategórií: Všetko o zoznamovaní (ružová), Zdravie a krása (žltá), Voľný čas (modrá), Recenzie (sivá) a Súťaže (červená). Pokiaľ vás článok zaujme, môžte ho zdieľať ma sociálnej sieti.

Menu

Ikonka menu rozbalí zoznam možnosti: Domov, Profily, Priatelia, Navštevníci môjho profilu, Udalosti, Lifestyle magazín, Informácie a Android aplikácie.

Domov vás presunie na hlavnú stránku.

Profily zobrazia zoznam profilov, rovnako ako keď na hlavnej stránke kliknete na "Viac profilov".

V udalostiach nájdete, kto sa práve zaregistroval, kto sa príhlasil alebo kto si zmenil profilovú fotografiu.

Informácie vám poradia vždy, keď si nebudete s niečim vedieť rady.

Ikonka Android aplikácie vás presunie na Obchod Play a tam zobrazí všetko podstatné. Môžete tu tak isto aplikáciu ohodnotiť hviezdičkami a napísať recenziu.

Dolná lišta

Dolná lišta obsahuje okrem menu ešte ikonky: Správy, Fotozoznamka, Harmónie, Priatelia. V ikonke správy nájdete všetky svoje konverzácie s uživateľmi. Konverzovať môžete klasicky písaním, ale môžete posielať aj fotografie alebo GIFy. Ukazuje sa aj počet neprečítaných správ. Fotozoznamka a Harmónie už boli vysvetlené vyššie. Po stisknutí ikonky Priatelia sa objavia ľudia, ktorých máte v priateľoch a žiadosti o piateľstvo. Priteľov možno vyhľadať aj podľa toho, či sú zrovna online alebo podľa prezývky.

Nič vám neunikne

Aj keď nemôžete byť na telefóne 24 hodín denne, nebojte sa, že by ste nejakú správu alebo čokoľvek iné prepásli. Akonáhle vám niekto napíše správu, po niekoľkých minútach vám príde na telefón klasické upozorenie, vďaka ktorému to neprehliadnete. To ostatné dostanete aj v prípade že si niekto zobrazí vašu spoločnú harmóniu, keď ste medzi najlepšími harmóniami, keď vás niekto požiada o vyplnenie dotazníka alebo niekto vyplní dotazník na vašu žiadosť, keď vás niekto požiada o priateľstvo alebo vám ho potvrdí a keď sa niekomu bude páčiť vaša profilová fotografia. Vždy budete v obraze!

Neváhajte a stiahnite si našu aplikáciu iDating, ktorá je jednoduchá a zároveň chytrá. Prajeme vám veľa šťastia pri zoznamovaní!

Zdieľajte tento článok na: