Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Láska pod stromčekom

10.december 2014
Láska pod stromčekom

Príbeh dvoch obyčajných ľudí, ktorí sa vlastne ani nehľadali, a len tak náhodou sa stretli. Obaja sa hlásili k spokojným single, ale žiadny z nich nechcel byť v čase vianočnom sám.

Vianoce sú sviatky lásky, pokoja a mieru v nás samotných, aj keď už od prvého adventného dňa tomuto popisu nezodpovedajú. Chaos začína u rozsvietenia vianočných stromčekov, ktoré sprevádza davové šialenstvo. Na inokedy prázdnom, opustenom námestí sa objaví také množstvo ľudí, že si jeden nie je istý, či dané mesto pojme skutočne toľko obyvateľov. Človek sa sám seba pýta, odkiaľ sa všetci berú? V mačkanici je takmer nemožné sa nezoznámiť, príležitostí sa ponúka viac než dosť, tou najčastejšou je šliapnutie na nohu vašej vyvolenej. Buď už vás nebude chcieť nikdy vidieť, pretože ste jej rozdrvil palec, alebo nehodu zvediete na niekoho iného, doveziete ju na pohotovosť a stane sa z vás statočný záchranca.

Akoby zažaté žiarovky dali signál k vypuknutiu chaosu, ľudia začínajú splašene pobehovať a rozprávať, že nemajú ešte ani jeden darček a nevedia, ako to tento rok všetko stihnú. Tu sa zoznámili Anna (31 rokov) a Daniel (39 rokov). "Boli sme asi jediní v kľude a naša energia nás priťahovala skrz dav," rozpráva Anna, ktorej nevadí kopa ľudí, ale naopak si vychutnáva okamih rozžiarenia stromčeka a detské vzdychnutia v úžase "jéééé". Oproti nej Daniel sa tu ocitol omylom, a ako hovorí, onemel údivom nad hromadou ľudí, "toľko som ich pohromade videl maximálne na futbalovom zápase." Opisuje, že mu vadila tlačenica na varené vínko a medovinu, ale všetko vykompenzovali jásajúce deti.

Vanocni_randeni

Stretli sa pri stromčeku

Anna pri rozsvietení stála tesne vedľa stromu a Daniel sa zaujímal o svetelnú sieť svetielok, preto si išiel smrek prezrieť viac zblízka. "Stáli sme vedľa seba, mlčali a prezerali si symbol Vianoc," opisuje situáciu Anna. "Bol som zvedavý, ako vyzerá žena mrznúca po mojom boku. Bola nádherná, svetla sa jej ligotali v očiach a ona sa spokojne usmievala," opisuje Daniel svoj prvý dojem. Rozpráva, že sa mu Anna strašne páčila, nevedel ako začať a hlavne ju nechcel rušiť. Náhle do neho niekto vrazil a on Anne dupol na nohu. Žena jeho snov vraj krívala ešte týždeň. Ako bolestné ju pozval na medovinu, potom ďalšiu a ešte ďalšiu. "Strašne som sa opila, Daniel mi stále nosil ďalšie tégliky a ja som tlmila bolesť alkoholom," tvrdí Anna.

Slovo dalo slovo a začali spolu chodiť, strávili spoločne Štedrý večer a tento rok sú partneri už rok. Obaja sa radujú, že došlo k nepatrnému úrazu, ktorého následkom je láska. Koho trápi, že je single na Vianoce a chce od Ježiška pod stromček lásku, môže skúsiť online zoznamovanie a potom vyraziť spoločne zohnať darčeky alebo zájsť na varené vínko. Vianočné randenia sú v plnom prúde, tak sa zapojte tiež a nesmutnite sami pod imelom.

[paf]

Zdieľajte tento článok na: