Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Knižnice sú rajom zoznamovania knihomoľov s knihami aj knihomoľkami

29.september 2022
Knižnice sú rajom zoznamovania knihomoľov s knihami aj knihomoľkami

Hľadanie tej správnej knihy v knižnici nemusí skončiť len pri objavení novej knihy ale i partnera alebo partnerky. Myslíte si, že to nie je možné? Tak ste na omyle. Zoznámenie sa v knižnici alebo v kníhkupectve prináša veľa výhod.

Knižnice zapĺňajú prevažne ľudia samotári, ktorí na druhú stranu potrebujú a hľadajú tichú spoločnosť, či už v podobe literárnych diel alebo "spolučitateľov". Primárnym cieľom nie je poznať všetkých v miestnosti, ale je fajn pocit, že človek nie je opustenou bytosťou uprostred ľudského ruchu. Navyše s najväčšou pravdepodobnosťou je možné naraziť na partnera, ktorý bude uznávať podobné hodnoty ako vy sami.

Prečo by čítanie malo znamenať len nedostatok tém na rozhovor alebo by sa malo stať predzvesťou neblahej tichej domácnosti? Veď vedieť spoločne mlčať, je známkou harmónie v páre. Prečo by predčítanie malo zapadnúť a stať sa staromódnym? "S partnerom sme sa stretli v kníhkupectve, keď sme obaja siahli po poslednom výtlačku Tancu s drakmi (zo ságy" Hra o tróny "). Nakoniec sme si sadli v parku a knižku si vzájomne prečítali, "rozpráva Andrea a podotýka s úsmevom, že niečo tak romantického ešte nezažila.

kniznice

Knihomoli majú zoznamovania veľmi ťažké a silno prežívajú platonické vzťahy. Hoci sa to nezdá, častokrát práve oni patria k tým na internetových zoznamkách, ktorí hľadajú svoju vysnívanú pravú lásku ako z románu. Ak patríte k tým, ktorým učarovala galantnosť a šarm knihy Pýcha a predsudok, alebo veríte na existenciu drakov zo sveta fantasy, skúste vyraziť na knižný festival alebo veľtrh. Keďže práve tam, môžete naraziť na podobne stratenú dušu.

Ak sa vám zapáči niekto v knižnici, máte dosť veľkú šancu, že bude:

1. Mať prehľad v odbore, ktorému venuje pozornosť.

2. Budete mať o čom debatovať celé noci a celá rána.

3. Nebude vás rušiť od čítania a iného premýšľania, pretože sám bude čítať alebo premýšľať.

4. Pravdepodobne bude uznávať šport skôr ležérne.

5. Asi pôjde o romantickú dušu, ktorá stále nepodľahla moderným čítačkám.

Uvedené body platia len v prípade, že dotyčný či dotyčná do knižnice len nezablúdili alebo neprišli využiť verejné WC. Ale to nemôžete vedieť, kým svoj ​​objekt záujmu neoslovíte. Môžete skúsiť akúkoľvek fintu, veď nemáte, čo stratiť.

[paf] 

Zdieľajte tento článok na: