Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Dali sme virtuálnym menám zelenú!

13.november 2019
Dali sme virtuálnym menám zelenú!

Neustále sa pre vás snažíme rozširovať naše služby a dnes prichádzame s ďalšou skvelou novinkou. Ideme s dobou, a preto platba Bitcoin a Bitcoin Cashom u nás nie je len obyčajným snom, ale realitou.

Virtuálne meny sa pomerne rýchlo zabývali a stávajú sa neoddeliteľnou súčasťou online sveta. Ak vás zaujali, tak naša novinka - platba pomocou Bitcoin a Bitcoin Casha - vás nadchne. Čo vám táto možnosť prináša? Veľa výhod!

Čo je to Bitcoin?

Bitcoin predstavuje prvú virtuálnu menu, čiže kryptomenu. Nepatrí žiadnej krajine a je veľmi bezpečná, pretože nikto nemôže menu nijako ovplyvniť. Navyše nie je závislá na iných menách. Namiesto celého názvu môžete stretnúť skratku BTC.

Neľakajte sa čísel

Aj keď jeden Bitcoin je k dnešnému dňu vydania článku 8 322 EUR, nemusíte sa desiť, že by ste si museli zaobstarať celý Bitcoin. Úplne jednoducho napríklad v online zmenárňach nakúpite aj BitCent (0,01 Bitcoin) alebo satoshi, najmenšiu jednotku Bitcoinu, ktorú tvorí 0,00000001 Bitcoina.

Na našom portáli uvádzame ceny v milibitcoinoch, ktoré sa označujú mBTC a rovnajú sa 0,001 BTC.

Čo je to Bitcoin cash?

Bitcoin cash bol vytvorený až v roku 2017 z Bitcoina. Hodnota jedného Bitcoin Casha je 262 EUR, takže o dosť nižšia ako jedného Bitcoina. Táto mena má nižšie poplatky a vyššiu rýchlosť spracovania transakcií. Skratka je BCH.

Bezpečnosť najvyššej úrovne

Napadnúť sieť Bitcoin je v podstate nemožné, pretože nie je len jedna centrálna, ale sú ich tisíce. Nikto s nimi nemôže manipulovať. Mena je zašifrovaná a nedá sa nijako sfalšovať. Vaše transakcie k nám dôjdu úplne bezpečne a vy si potom môžete užívať online zoznamovanie úplne bez obáv.

Nabízíme platbu pomocí kryptoměn Bitcoin a Bitcoin cash

Úplná anonymita

Nevyhovuje vám platba z účtu alebo z telefónu a radšej by ste niečo viac anonymného? Skúste Bitcoin alebo Bitcoin cash, pretože u nich sa dokonca nikto nedozvie ani to, koľko ich máte (a to ani vláda alebo banky, ktoré vám ich tým pádom nemôžu vziať).

Bitcoiny sa navyše posielajú cez BTC adresy, ktoré majú väčšinou 34 znakov (dĺžka je premenná) a nie sú nijako spojené s vašou osobou, nikto teda nezistí vaše meno alebo napríklad adresu.

Rýchlosť transakcie, na ktorú stále nie sme zvyknutí

Až teraz banky začínajú zavádzať okamžité platby, ktoré dorazia na druhý účet do pár minút. Určite to ale nie je prípad všetkých bánk, na rozdiel od Bitcoinu, ktorý sa presunie v priebehu niekoľkých minút napríklad na druhý koniec sveta, a Bitcoin cash to zvládne ešte rýchlejšie. Vaše členstvo teda môže byť obnovené veľmi rýchlo - keď nastavíte v transakcii optimálne fee, zoznamovať sa môžete do 30 minút.

Bitcoin aj Bitcoin cash môžu predstavovať atraktívny spôsob k investícii, ale aj rýchlu platobnú metódu. Naša zoznamka platbu týmito menami podporuje, tak ak chcete svoje členstvo uhradiť týmto spôsobom, určite neváhajte a tieto virtuálne meny vyskúšajte. Potom už stačí na našich stránkach len kliknúť na "ďalšie možnosti platby" a vybrať si spôsob platby pomocou kryptomeny Bitcoin alebo Bitcoin cash.

Zdieľajte tento článok na: