Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Čo vás robí príťažlivými?

5.júl 2017
Čo vás robí príťažlivými?

Všetci chcú byť atraktívni. Ale nikto tajomstvo príťažlivosti v podstate nepozná. Premýšľali ste niekedy nad tým, čím ste naozaj príťažliví pre ostatných? Zabudnite na procedúry, ktoré stoja veľa peňazí.

Príťažlivosť ako taká je veľkou záhadou pre všetkých. Každý vidí príťažlivosť v niečom inom, niekto si potrpí na príťažlivosť fyzickú, niekto duchovnú a iní na intelektuálnu.

Okamžitá príťažlivosť

Takáto príťažlivosť môže vzniknúť predovšetkým na základe vašej fyzickej kompatibility. Na základe vášho rozhodnutia o tom, čo sa vám jednoducho páči a čo nie.

Je vzhľad naozaj dôležitý?

Keď toho druhého pochopíte, začne sa vám páčiť ešte viac. Keď pochopíte aspoň jeho časť energie, bude pre vás atraktívnejší viac ako na základe jeho fyzickej štruktúry. A nie sú výnimkou páry, kde nič moc pekná slečna chodí s nejakým fešákom alebo naopak. Samotný vzhľad a fyzické prednosti nie sú to hlavné a jediné, čo hrá úlohu v príťažlivosti.

Čo robí muža príťažlivejším?

Muži majú väčšinou tú výhodu, že s postupom času zrejú ako víno. Šediny im pristanú a vrásky sú u nich sexi. Čo ich ale robí ešte príťažlivejšími?

Zmysel pre humor

Zmysel pre humor je rovnako dôležitý ako štýl humoru, ktorý je vám blízky. Niekto preferuje jednoduchý humor, niekto zase napríklad čierny. Je len na vás, čo vám sedí a čo vás nebude nejako morálne pohoršovať.

Prirodzený intelekt

Chytrosť je obdivuhodná, ale túžba po vedení je oveľa viac sexy. Muž dokáže ženu očariť tým, že má všeobecný prehľad a dokáže vyjadriť sám seba, svoju pravú osobnosť.

Úprimnosť

Je potrebné byť k ženám úprimný, vážia si toho oveľa viac, než tých, ktorí im klamú. Každá lož má krátke nohy a je potrebné ju rozlišovať od sladkých rečičiek, ktorými bude muž, ženu zahŕňať.

Zraniteľná duša

Byť frajerom za každú cenu sa nevypláca. Ženy majú rady, keď muži dokážu ukázať tiež svoju citlivú stránku.

Vnútorná sila

Sila fyzická je na prvý pohľad síce super, ale psychická je pre vašu príťažlivosť oveľa dôležitejšia. Ak vyzerá skvele, všimnete si to hneď na prvý pohľad, ale keď prehovorí, môže to byť pekný prúser.

Zdravé sebavedomie

Prehnané sebavedomie z vás možno urobí leva salónu, ale len na chvíľu. Naopak zase zvesené ramená, neistota v hlase a mlčanie nie sú znakom vôbec žiadnej príťažlivosti. Je potrebné si nájsť zdravý stred medzitým.

Gentleman

Podržte žene dvere, urobte zo seba gentlemana. Ženy sú rady hýčkané a chcú byť považované tiež občas za princezné.

Čo vás robí príťažlivými?

Počiatočná zamilovanosť vyprchá a následne zostanú iné hodnoty, než sú napríklad spomínané veľké svaly a úžasný zostrih vlasov alebo snáď nabitá peňaženka. O svaly môžete prísť vďaka úrazu, vlasy začnú vypadávať s pribúdajúcim vekom a vďaka neuváženému obchodu možno aj veľmi ľahko zbankrotovať.

Čo robí ženy príťažlivejšie?

Premýšľali ste niekedy o tom, že ženy, ktoré majú dokonalý vzhľad, sú väčšinou osamelé, na rozdiel od tých, ktoré sú menej dokonalé? A zamýšľali ste sa niekedy nad tým, čo muža naozaj na ženách priťahuje? Je to len pár základných bodov.

Sebaistota

Každá žena, ktorá je presvedčená o svojom atraktívnom zovňajšku sa potom stáva aj atraktívnejšia pre svoje okolie. Žena, ktorá je sebaistá svojim, i napríklad nie celkom dokonalým zovňajškom, vyžaruje do svojho okolia tie správne vlny, ktoré majú muži radi.

Vzhľad

Muži sa chcú vedľa ženy cítiť, mužne. Chcú sa o svoje vyvolené starať, chcú im pomáhať a chcú ich robiť šťastnými. Chcú, aby ich žena vyzerala atraktívne aj pre okolie a aby im ich ostatní aspoň trochu závideli. Majú potrebu byť lovci a uloviť si korisť, ktorú si vyhliadnu.

Optimizmus

Dobrá nálada, pozitívne naladenie a najlepšie vôbec žiadne problémy. Ľahko sa to povie, ale občas horšie urobí. A keď už problémy máte, buďte pozitívny optimistký, ktorý svoj pesimizmus dokážu odložiť

Samostatnosť

Sebavedomé ženy vzbudzujú u mužov oveľa väčší záujem ako tie ženy, ktoré dobrovoľne postávajú v kútiku. Pre mužov je príťažlivé, keď žena vie, čo chce a ide si za tým. Majú radi ženy úspešné a vo svojom živote aj kreatívne.

Chuť k životu

Žiť každý deň a brať život taký aký je. Nikto nechce mať vedľa seba niekoho, kto sa stále sťažuje a nič nerobí pre to, aby sa sťažovať nemusel. Tie ženy, ktoré sú akčné a žijú každým dňom, sú pre mužov veľkým magnetom.

Schopnosť usporiadať domácnosť

Keď budete vedieť variť, budete schopná udržať poriadok v domácnosti a váš domov dostane nádych útulnosti, budete mať vyhraté. Muži majú radi, keď je o nich náležite postarané a vracajú sa tam, kde je nastolená pohoda a pokoj.

Úsmev

Usmievajte sa. Zmysel pre humor a s tým spojený úsmev sú pre mužov tiež veľkým magnetom. Úsmev rozžiari oči ženy a je znakom toho, že sa dokáže radovať a je vo svojom živote spokojná. Zároveň im dáva aj prísľub toho, že takáto žena nebude zas tak úplne nedostupná.

Prirodzenosť

Prirodzenosť a úprimnosť sú tiež veľmi príťažlivé. Nemá zmysel na seba búchať tonu make-upu, nosiť len drahé, upnuté oblečenie a kolísať sa na ihlách, keď vám to nie je prirodzené. Každý hneď vašu snahu o dokonalosť a predovšetkým nervozitu ľahko spozná.

Správanie sa v spoločnosti

Muži majú radi, keď ich ženy v spoločnosti dokonale reprezentujú, robí im dobre, keď majú vedľa príťažlivú a vtipnú partnerku, ktorá aj dobre vyzerá. Nechcú, aby im skákala do reči a akokoľvek ich zhadzovala. A rozhodne by nemala hovoriť vulgárne.

Vzhľad si môžete vylepšiť akokoľvek, v dnešnej dobe na to existuje veľa najrôznejších kozmetických aj plastických kliník. Môžete si zväčšiť prsia, zmenšiť nos, nechať odsať tuk, odoperovat dioptrie a veľa ďalšieho. Otázkou však zostáva, či vám to na vašej dokonalosti naozaj pridá a zaistí vám to toho pravého partnera pre život, ktorý vás bude milovať pre to, akí naozaj ste. Ak vám zmenšenie nosa a odsatie tuku pomôže v tom, aby ste sa cítili lepšie a podporili tak svoju sebaistotu, je to jeden z možných krokov, ako začať pracovať hlavne sami na sebe. Keď sa vy budete cítiť lepšie, budete pôsobiť aj lepšie pre vaše okolie a opačné pohlavie, ale robiť to len preto, aby ste sa niekomu zapáčili, v poriadku nie je. Najrôznejšie poradne a kliniky, ktoré vám dokážu pomôcť so zdvihnutím sebavedomia sú v Prešove, Košiciach ale aj v Žiline.

Kač

Zdieľajte tento článok na: