Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Ako získať to po čom naozaj túžite

9.apríl 2018
Ako získať to po čom naozaj túžite

Padá hviezda, niečo si želaj. Ale ako si správne priať a ako získať to, po čom naozaj túžite? Nedovoľte, aby sa váš sen stal nesplniteľným.

Premýšľali ste niekedy nad tým, čo ste si kedy v živote priali a čo z toho sa vám splnilo? A spomenuli by ste si aj na to, akým spôsobom sa vaše želanie vyplnilo? Všetci majú nejaké sny a každý sníva o niečom inom. Niekto chce drahé auto, niekto veľa peňazí, iní zdravie, alebo napríklad len tie krásne topánky vo výklade, okolo ktorej práve prešli. Čo teda urobiť pre to, aby sa vám vaše sny splnili a potrebné ste aj stretli už konečne toho pravého partnera alebo tú pravú partnerku? Poradíme vám.

Chceli by ste fľašu s džinom? Aj napriek tomu, že vám poskytol všetko, čo budete chcieť, môžete byť vlastným džinom a uľahčiť si tak život úplne sami. Máte mimoriadnu možnosť vytvoriť život, ktorý ste si vždy predstavovali. Vyžaduje to len správne myslenie a silnú pracovnú morálku i etiku. Ak chcete začať používať zákon príťažlivosti, aby ste svoj život vytvorili, skúste sa riadiť niekoľkými pokynmi, aby ste konečne získali požadované výsledky a našli svoje šťastie.

Buďte pozitívne naladení

Čím viac budete pozitívni a čím pozitívnejšie bude vaše myslenie, tým máte oveľa väčšiu šancu na to, aby sa vám splnili aj tie vaše najtajnejšie priania.

Nezabudnite na vďaku

Buďte radi za to, čo máte, a buďte radi aj za sebemenšie zlepšenie v akomkoľvek smere alebo akejkoľvek situácii. Aj napriek tomu, že si myslíte, že máte všetko, sú takí, ktorí nemajú ani kúsok toho, čo vy. Niektorí nemajú zdravie, iní rodinu, priateľov alebo peniaze pre svoje deti na obedy. Buďte teda vďační za to, čo máte, a vážte si toho. Nie nadarmo sa hovorí "Kto chce viac, nemá nič."

Verte v to, že sa to splní

K tomu, aby sa vám všetko splnilo, je potrebné veriť. Nesmiete zapochybovať a mali by ste si pomocou svojej viery realizovať svoje vízie. Chcete nové auto? Predstavujte si, ako ho riadite, ako máte volant v ruke a nepochybujte, že by sa to nikdy nestalo. Ono to príde. Síce asi nie hneď, ale vaše vízie a priania si k vám svoju cestu nájdu.

Zoberte všetku svoju odvahu

Verte predovšetkým sami sebe a neobklopujte sa ľuďmi, ktorí by vám mohli v splnení vašich snov brániť. Mnoho ľudí sa vám bude snažiť hádzať polená pod nohy a smiať sa vám, že ste blázni. Ale až uvidia, že sa vám sny a priania začínajú plniť, nezostane im nič iné, než po vás chcieť návod, ako na to, aby si aj oni splnili svoje priania a najtajnejšie sny.

Dajte na inštinkty

Len vy sami najlepšie viete, čo je pre vás najlepšie. Rovnako tak, ako len vy sami viete, aké máte slabiny. Ak po niečom naozaj túžite nenechajte sa strhnúť svojimi slabinami. Zároveň im ale aj venujte časť svojou pozornosti a nenechávajte ich nikdy na pozadí, ako že vás nemôžu ohroziť.

Nezabúdajte na láskavosť

Nezabúdajte na láskovosť, rovnako ako na vďaku. Keď chcete, aby sa vám niečo plnilo, budete po svojej ceste stretávať aj rôznych ľudí. Buďte k nim láskaví. Buďte láskaví na celé svoje okolie a všetko sa vám pozitívne vráti späť.

Nájdite si čas

Na to, aby ste čokoľvek pritiahli, musíte mať čas. Nájdite si teda každý deň aspoň pár minút na to, aby ste pritiahli to, čo si tak moc prajete.

Hľadajte zdroje

Keď už sa vám zdá, že nič nie je možné, skúste sa zbaliť a vycestovať. Načerpáte novú energiu, nové zážitky, stretnete nových ľudí, uvidíte nové miesta a otvorte si nové obzory. Po vašom návrate budete potom mať oveľa viac nových podnetov k tomu, aby sa niečo vo vašom živote zmenilo k lepšiemu.

Prajem si ....zoznámenie s mužom

Verte svojej predstavivosti

Zákon príťažlivosti funguje, a preto je potrebné si svoje sny naozaj často a realisticky predstavovať, aby sa vám splnili. Keď si budete pomáhať svojou presnou vizualizáciou vašich prianí, pomáhate tomu, aby sa naozaj uskutočnili.

Nebojte sa

Nehovorte si stále, že nie je šanca, aby to vyšlo. Keď si napríklad budete hovoriť, že tam nesmiete prísť neskôr, stavte sa, že neskoro prídete. Buďte neustále otvorení tomu, čo vám bude vaša karma a váš osud ponúkať. Berte, vydávajte sa na cesty, rozhodujte sa a radujte sa z toho, čo vyšlo. Radosť vám môže predsa urobiť aj to, keď nájdete zle zohnateľné parkovacie miesto.

Úprimnosť predovšetkým

Nebuďte neúprimní. Keď urobíte chybu, priznajte ju. Nie je to slabosť, ale naopak dôkaz vašej sily. Nehľadiac na to, že chyby robí naozaj každý, nikto nie je dokonalý. Buďte teda sami sebou - s chybami i bez nich, pretože nikto nemá rád egoistu, klamára ani pokrytca.

Všetko má svoj dôvod

Život nie je len o výhrach a želaniach. Niekedy môže prísť aj ťažká životné skúška alebo rovno porážka. Nie je potrebné sa z toho ihneď rúcať, zlé veci sa bohužiaľ tiež dejú. Keby sa nediali, nemohli by sme rozpoznať tie, ktoré nás šťastnými robia.

Prežívajte každý deň

Žite každým dňom, pretože ten ďalší byť nemusí. Minulosť nezmeníte a len vaša prítomnosť môže ovplyvniť vašu budúcnosť. Užívajte si neustále aj najmenších drobností, ktoré vám môžu počas dňa robiť radosť.

Študujte

Aj to je potrebné na splnenie vašich snov a prianí. Môžete študovať psychológiu, aby ste vedeli, ako lepšie komunikovať s druhými, ale tiež môžete rovno študovať trochu duchovna a to, ako si správne priať.

Najdôležitejšie kroky:

Umožnite, aby sa zmeny vo vašom živote mohli stať

Keď sa spýtate vesmíru na to, čo chcete a spoliehate na vieru spojenú s činom, aby ste vytvorili zmenu, môžete otvoriť svoj život a nechať transformačný energiu vstúpiť dovnútra. Môžete doslova pritiahnuť to, čo chcete, akonáhle sa naučíte, ako silná vaša myseľ naozaj je. Každá myšlienka, na ktorú sa sústredíte, vás buď uvedie do stavu blaženosti a nových zážitkov, alebo vás udrží vo vašej aktuálnej situácii. Ak zachováte pozitívne myslenie a neustále budete pracovať na vašich snoch, zákon príťažlivosti bude pracovať vo váš prospech. V živote nemôžete značný rozdiel toho, čo sa deje okolo vás, vidieť ihneď. Môže to trvať týždeň alebo dokonca mesiace, než sa zmeny prejavia, vy musíte len udržte svoju vieru a byť trpezliví. Energetické toky a následné zmeny musia nastať už podľa základných poučiek fyziky.

Všetko sa začína myšlienkami, takže musíte zladiť svoje myšlienky s tým, čo chcete vidieť vo svojom živote. Ak chcete niečo zmeniť alebo dosiahnuť ciele, musíte sa pohodlne a so žiadosťou o pomoc obrátiť tam, kde prijímajú tie najväčšie aj najdôležitejšie želania, do vesmíru. Musíte sa zdokonaliť v technike ako si správne priať, čo pre to robiť, ako sa naprogramovať a potom už sa len radovať. Chcete peniaze? Zakódujte si, že sa vlastne ešte máte dobre, nie že ich máte málo, ale že ich máte a že vám vlastne stačia. Nepremýšľajte neustále nad tým, či nebudete mať v schránke list týkajúci sa nejakého platenia alebo dlhov. Môžete si ich privolať a nikdy sa ich nezbaviť. Pre tých, čo začínajú s objednávaním si svojich prianí, je skvelé cvičenie napríklad s už spomínaným problematických miestom na parkovanie. Skúste si ho priať správne a až to začne fungovať - ​​a ono začne, skúste niečo ďalšie. Prajte si toho správneho partnera a on sa objaví. Rovnako tak, ako to môžete skúsiť aj bez čakania online s fotografiami, treba vaše želanie už bolo vypočuté a je len potrebné si ho vyzdvihnúť.

[kač]

Zdieľajte tento článok na: